KONST / Litografier / Färglitografier 15553245
nr 1555 3245
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Färglitografier, 3 st, Curt Sjöberg (1911-1987), Sverige, Vintersport i Trosa, 50x40 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 68x58 cm. Signerad
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 18:16:45
8/8 17:16:19
100 kr
11/8 20:05:57